У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Миронівка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Миронівка:

Розклад поїздів і електричок Київ - Миронівка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 07 г 45 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 06 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 21 г 35 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Миронівка становить 2 г 10 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 17 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 10 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Миронівка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Миронівка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Протасів Яр, Лісники, Нові Безрадичі, Щербанівка, Зірки, Кагарлик.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Миронівка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Миронівка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Миронівка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Миронівка — Київ

За маршрутом Київ - Миронівка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Миронівка Показати тільки електрички сполученням Київ - Миронівка