У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6706-05 Київ — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Миронівка номер 6706-05 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.48 і прибуває на станцію Миронівка о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6706-05 Київ - Миронівка пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Стугна, Щербанівка, Гординь, Зірки, Расава, Кагарлик, Пустовіти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.48
Протасів Яр 17.52 1 хв  17.53 4 хв 
Київ-Деміївський 17.58 6 хв  18.04 10 хв 
Видубичі-Трипільські 18.08 2 хв  18.10 20 хв 
Проспект Науки 18.12 1 хв  18.13 24 хв 
Петро Кривоніс 18.17 1 хв  18.18 29 хв 
Лісники 18.23 1 хв  18.24 35 хв 
Підгірці 18.28 1 хв  18.29 40 хв 
Романків 18.32 1 хв  18.33 44 хв 
Мар'янівська 18.37 1 хв  18.38 49 хв 
Нові Безрадичі 18.42 1 хв  18.43 54 хв 
Таценки 18.46 1 хв  18.47 58 хв 
Стугна 18.52 1 хв  18.53 1 г  4 хв 
Трипілля-Дніпровське 18.55 1 хв  18.56 1 г  7 хв 
Щербанівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  10 хв 
45 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  14 хв 
Гординь 19.06 1 хв  19.07 1 г  18 хв 
Озерний 19.12 1 хв  19.13 1 г  24 хв 
Зірки 19.17 1 хв  19.18 1 г  29 хв 
Лози 19.21 1 хв  19.22 1 г  33 хв 
Расава 19.25 7 хв  19.32 1 г  37 хв 
71 Км 19.37 1 хв  19.38 1 г  49 хв 
Кагарлик 19.42 1 хв  19.43 1 г  54 хв 
Галине 19.52 1 хв  19.53 2 г  4 хв 
Пустовіти 19.58 1 хв  19.59 2 г  10 хв 
Миронівка 20.07 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6706-05 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728