У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6725 Полтава — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Ромодан номер 6725 відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.20 і прибуває на станцію Ромодан о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6725 Полтава - Ромодан пролягає по таким станціям як Крутий Берег, Червоний Шлях, Яківці, Полтава-Киівська, 311 Км, 303 Км, 294 Км, Шкурупій, Сагайдак, Яреськи, Гоголеве, Миргород, Кибинці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18, 20, 23 травня 2022 № 6725 Полтава-Південна - Ромодан відмінений на дільниці Полтава-Південна - Полтава-Київська, слідує № 6725 Полтава- Київська - Ромодан, відправлення зі ст. Полтава-Київська в 18-01

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.20
Островок 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
Крутий Берег 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Кривохатки 17.33 1 хв  17.34 13 хв 
Червоний Шлях 17.38 1 хв  17.39 18 хв 
328 Км 17.44 1 хв  17.45 24 хв 
Яківці 17.48 1 хв  17.49 28 хв 
Шведська Могила 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Полтава-Киівська 17.59 2 хв  18.01 39 хв 
Супрунівка 18.10 2 хв  18.12 50 хв 
311 Км 18.21 1 хв  18.22 1 г  1 хв 
Абазівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  6 хв 
303 Км 18.32 1 хв  18.33 1 г  12 хв 
Уманцівка 18.37 1 хв  18.38 1 г  17 хв 
294 Км 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Решетилівка 18.54 1 хв  18.55 1 г  34 хв 
Шкурупій 19.01 1 хв  19.02 1 г  41 хв 
Братешки 19.08 1 хв  19.09 1 г  48 хв 
Сагайдак 19.17 1 хв  19.18 1 г  57 хв 
Федунка 19.25 1 хв  19.26 2 г  5 хв 
Яреськи 19.33 1 хв  19.34 2 г  13 хв 
Матяшівка 19.42 1 хв  19.43 2 г  22 хв 
Гоголеве 19.51 2 хв  19.53 2 г  31 хв 
Милашенкове 20.01 1 хв  20.02 2 г  41 хв 
Миргород 20.15 5 хв  20.20 2 г  55 хв 
Пост 227 Км 20.26 1 хв  20.27 3 г  6 хв 
Кибинці 20.33 1 хв  20.34 3 г  13 хв 
209 Км 20.43 1 хв  20.44 3 г  23 хв 
Ромодан 20.49 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6725 Полтава-Південна — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930