У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6725 Полтава-Південна — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6725 сполученням Полтава-Південна - Ромодан відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.11 і прибуває на станцію Ромодан о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривохатки, 328 Км, Шведська Могила, Супрунівка, Абазівка, Уманцівка, Решетилівка, Братешки, Федунка, Матяшівка, Милашенкове, Пост 227 Км, 209 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.11
Крутий Берег 17.20 1 хв  17.21 9 хв 
Кривохатки 17.24 1 хв  17.25 13 хв 
Червоний Шлях 17.29 1 хв  17.30 18 хв 
328 Км 17.35 1 хв  17.36 24 хв 
Яківці 17.39 1 хв  17.40 28 хв 
Шведська Могила 17.43 1 хв  17.44 32 хв 
Полтава-Киівська 17.50 2 хв  17.52 39 хв 
Супрунівка 18.01 2 хв  18.03 50 хв 
311 Км 18.12 1 хв  18.13 1 г  1 хв 
Абазівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  6 хв 
303 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  12 хв 
Уманцівка 18.28 1 хв  18.29 1 г  17 хв 
294 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  28 хв 
Решетилівка 18.45 1 хв  18.46 1 г  34 хв 
Шкурупій 18.52 2 хв  18.54 1 г  41 хв 
Братешки 19.01 1 хв  19.02 1 г  50 хв 
Сагайдак 19.10 1 хв  19.11 1 г  59 хв 
Федунка 19.18 1 хв  19.19 2 г  7 хв 
Яреськи 19.26 1 хв  19.27 2 г  15 хв 
Матяшівка 19.35 1 хв  19.36 2 г  24 хв 
Гоголеве 19.44 3 хв  19.47 2 г  33 хв 
Милашенкове 19.55 1 хв  19.56 2 г  44 хв 
Миргород 20.09 11 хв  20.20 2 г  58 хв 
Пост 227 Км 20.26 1 хв  20.27 3 г  15 хв 
Кибинці 20.33 1 хв  20.34 3 г  22 хв 
209 Км 20.43 1 хв  20.44 3 г  32 хв 
Ромодан 20.49 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6725 Полтава-Південна — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930