У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6725 Полтава — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Ромодан номер 6725 відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.20 і прибуває на станцію Ромодан о 21.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6725 Полтава - Ромодан пролягає по таким станціям як Крутий Берег, Червоний Шлях, Яківці, Полтава-Киівська, 311 Км, 303 Км, 294 Км, Шкурупій, Сагайдак, Яреськи, Гоголеве, Миргород, Кибинці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.20
Островок 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
Крутий Берег 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Кривохатки 17.33 1 хв  17.34 13 хв 
Червоний Шлях 17.38 1 хв  17.39 18 хв 
328 Км 17.44 1 хв  17.45 24 хв 
Яківці 17.48 1 хв  17.49 28 хв 
Шведська Могила 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Полтава-Киівська 17.59 2 хв  18.01 39 хв 
Супрунівка 18.10 2 хв  18.12 50 хв 
311 Км 18.21 1 хв  18.22 1 г  1 хв 
Абазівка 18.28 1 хв  18.29 1 г  8 хв 
303 Км 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Уманцівка 18.41 1 хв  18.42 1 г  21 хв 
294 Км 18.51 1 хв  18.52 1 г  31 хв 
Решетилівка 18.56 1 хв  18.57 1 г  36 хв 
Шкурупій 19.03 1 хв  19.04 1 г  43 хв 
Братешки 19.11 2 хв  19.13 1 г  51 хв 
Сагайдак 19.21 1 хв  19.22 2 г  1 хв 
Федунка 19.29 1 хв  19.30 2 г  9 хв 
Яреськи 19.36 1 хв  19.37 2 г  16 хв 
Матяшівка 19.45 1 хв  19.46 2 г  25 хв 
Гоголеве 19.55 1 хв  19.56 2 г  35 хв 
Милашенкове 20.05 1 хв  20.06 2 г  45 хв 
Миргород 20.16 12 хв  20.28 2 г  56 хв 
Пост 227 Км 20.36 1 хв  20.37 3 г  16 хв 
Кибинці 20.43 1 хв  20.44 3 г  23 хв 
209 Км 20.53 1 хв  20.54 3 г  33 хв 
Ромодан 21.03 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6725 Полтава-Південна — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930