У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6877 Кобеляки — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кобеляки - Кременчук номер 6877 відправляється зі станції Кобеляки о 20.15 і прибуває на станцію Кременчук о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6877 Кобеляки - Кременчук пролягає по таким станціям як Куликівка, Зеленівка, Ганнівка, Козельщина, Галещина, Білани, Потоки, Омельник, 248 Км, Калачівський, 252 Км, 253 Км, 289 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.15
Куликівка 20.24 1 хв  20.25 9 хв 
Зеленівка 20.31 1 хв  20.32 16 хв 
Ганнівка 20.38 1 хв  20.39 23 хв 
Козельщина 20.45 1 хв  20.46 30 хв 
Галещина 20.56 1 хв  20.57 41 хв 
Білани 21.04 1 хв  21.05 49 хв 
Потоки 21.15 1 хв  21.16 1 г 
Омельник 21.27 1 хв  21.28 1 г  12 хв 
248 Км 21.33 1 хв  21.34 1 г  18 хв 
Калачівський 21.34 1 хв  21.35 1 г  19 хв 
252 Км 21.37 1 хв  21.38 1 г  22 хв 
253 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  33 хв 
289 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  39 хв 
Череднички 21.59 1 хв  22.00 1 г  44 хв 
Кременчук 22.05 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6877 Кобеляки — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031