У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6877 Кобеляки — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кобеляки - Кременчук номер 6877 відправляється зі станції Кобеляки о 20.10 і прибуває на станцію Кременчук о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6877 Кобеляки - Кременчук пролягає по таким станціям як Куликівка, Зеленівка, Ганнівка, Козельщина, Галещина, Білани, Потоки, Омельник, 248 Км, Калачівський, 252 Км, 253 Км, 289 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Кобеляки – Кременчук складає 23.00 гривень. Відстань між станціями – 56.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд №6877 з 18 травня по 30 травня 2024 року курсує наступним розкладом ст. Галещина 18,41 ст. Потоки 18,57 - 18,58 З.П. ЕЦ-1 19,37 - 19,38 З.Р ЕЦ-2 19,40 - 19,41 З.П. Чередники 19,45 - 19,46 ст. Кременчук 19,50 На дільниці Кобеляки - Галещина поїзд №6877 з 17 травня по 30 травня відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.10
Куликівка 20.19 1 хв  20.20 9 хв 
Зеленівка 20.26 1 хв  20.27 16 хв 
Ганнівка 20.33 1 хв  20.34 23 хв 
Козельщина 20.40 1 хв  20.41 30 хв 
Галещина 20.51 1 хв  20.52 41 хв 
Білани 20.59 1 хв  21.00 49 хв 
Потоки 21.07 1 хв  21.08 57 хв 
Омельник 21.21 1 хв  21.22 1 г  11 хв 
248 Км 21.27 1 хв  21.28 1 г  17 хв 
Калачівський 21.31 1 хв  21.32 1 г  21 хв 
252 Км 21.37 1 хв  21.38 1 г  27 хв 
253 Км 21.44 1 хв  21.45 1 г  34 хв 
289 Км 21.50 1 хв  21.51 1 г  40 хв 
Череднички 21.55 1 хв  21.56 1 г  45 хв 
Кременчук 22.00 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6877 Кобеляки — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930