У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6877 Кобеляки — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6877 сполученням Кобеляки - Кременчук відправляється зі станції Кобеляки о 20.38 і прибуває на станцію Кременчук о 22.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куликівка, Зеленівка, Ганнівка, Козельщина, Галещина, Білани, Потоки, Омельник, Калачівський, 252 Км, 253 Км, 289 Км, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кобеляки 20.38
Куликівка 20.45 1 хв  20.46 7 хв 
Зеленівка 20.52 1 хв  20.53 14 хв 
Ганнівка 20.58 1 хв  20.59 20 хв 
Козельщина 21.05 1 хв  21.06 27 хв 
Галещина 21.15 1 хв  21.16 37 хв 
Білани 21.22 1 хв  21.23 44 хв 
Потоки 21.33 1 хв  21.34 55 хв 
Омельник 21.45 1 хв  21.46 1 г  7 хв 
Калачівський 21.54 1 хв  21.55 1 г  16 хв 
252 Км 21.59 1 хв  22.00 1 г  21 хв 
253 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  25 хв 
289 Км 22.09 1 хв  22.10 1 г  31 хв 
Череднички 22.13 1 хв  22.14 1 г  35 хв 
Кременчук 22.18 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6877 Кобеляки — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728