У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кобеляки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кобеляки:

Актуальний розклад електричок по станції Кобеляки містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кобеляки з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Крюків На Дніпрі, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти 197 Км, Куликівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кобеляки відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кобеляки - Полтава-Південна, Кобеляки - Кременчук, Кременчук - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кобеляки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кобеляки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кобеляки