У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6902 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6902 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 05.13 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 16/10 змінюється розклад руху, прибуття на ст. Харків-Пас. 6.24
з 2020-10-15 по 2020-12-31: З 16/10/2020: п. № 6902 Огульці - Харків-Пас. відправлення зі ст. Огульці 05.13, з.п. Пирогове 05.18 - 05.19, Люботин-Західний 05.26 - 05.27, з.п. Караванна 05.30 - 05.31, з.п. Любівка 05.34 - 05.35, Люботин 05.40 - 05.41, з.п. Водяне 05.46 - 05.47, з.п. Коротич 05.53 - 05.54, з.п. Рай- Оленівка 05.56 - 05.57, з.п. Пісочин 05.59 - 06.01, з.п. Рижов 06.03 - 06.04, з.п. Хвилинка 06.06 - 06.07, Нова Баварія 06.10 - 06.11, Парк «Н» 06.18 - 06.19, прибуття на ст. Харків- Пас. 06.24.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 05.13
Пирогова 05.18 1 хв  05.19 5 хв 
Люботин-Західний 05.26 1 хв  05.27 13 хв 
Караванна 05.30 1 хв  05.31 17 хв 
Любівка 05.34 1 хв  05.35 21 хв 
Люботин 05.40 1 хв  05.41 27 хв 
Водяна 05.46 1 хв  05.47 33 хв 
Коротич 05.53 1 хв  05.54 40 хв 
Рай-Оленівка 05.56 1 хв  05.57 43 хв 
Пісочин 05.59 2 хв  06.01 46 хв 
Рижів 06.03 1 хв  06.04 50 хв 
Хвилинка 06.06 1 хв  06.07 53 хв 
Нова Баварія 06.10 1 хв  06.11 57 хв 
Новоселівка 06.18 1 хв  06.19 1 г  5 хв 
Харків-Пас. 06.24 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6902 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031