У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6904 відправляється зі станції Огульці о 06.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6904 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

28-30 червня, 1,4-8,11 липня поїзд № 6904 Огульці - Харків-Пас. відправиться зі ст. Огульці в 6-30, Люботин-Зах. 6-48/6-49, Люботин 7- 02/7-04, Нова Баварія 7-38/7-39, Новоселівка 7-46/7-47, Харків-Пас. 7-52

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 06.30
Пирогова 06.34 1 хв  06.35 4 хв 
Люботин-Західний 06.40 1 хв  06.41 10 хв 
Караванна 06.44 1 хв  06.45 14 хв 
Любівка 06.48 1 хв  06.49 18 хв 
Люботин 06.54 2 хв  06.56 24 хв 
Водяна 07.01 1 хв  07.02 31 хв 
Коротич 07.08 1 хв  07.09 38 хв 
Рай-Оленівка 07.12 1 хв  07.13 42 хв 
Пісочин 07.16 2 хв  07.18 46 хв 
Рижів 07.21 1 хв  07.22 51 хв 
Хвилинка 07.25 1 хв  07.26 55 хв 
Нова Баварія 07.30 1 хв  07.31 1 г 
Новоселівка 07.38 1 хв  07.39 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 07.44 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6904 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031