У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6904 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6904 відправляється зі станції Огульці о 06.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6904 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 06.30
Пирогова 06.34 1 хв  06.35 4 хв 
Люботин-Західний 06.40 1 хв  06.41 10 хв 
Караванна 06.44 1 хв  06.45 14 хв 
Любівка 06.48 1 хв  06.49 18 хв 
Люботин 06.54 2 хв  06.56 24 хв 
Водяна 07.01 1 хв  07.02 31 хв 
Коротич 07.08 1 хв  07.09 38 хв 
Рай-Оленівка 07.12 1 хв  07.13 42 хв 
Пісочин 07.16 2 хв  07.18 46 хв 
Рижів 07.21 1 хв  07.22 51 хв 
Хвилинка 07.25 1 хв  07.26 55 хв 
Нова Баварія 07.30 1 хв  07.31 1 г 
Новоселівка 07.38 1 хв  07.39 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 07.44 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6904 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728