У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6910 відправляється зі станції Огульці о 11.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Огульці – Харків-Пас. складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 35.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

7,9.06.2024 поїзд №6910 Огульці-Харків пас. слідує зміненим марщрутом, на дільниці Люботин-Нова Баварія-Харків пас. відмінено. Зі ст.Люботин 11.43,Шпаківка 11.59-12.00, Куряж 12.10-12.11, Залютине 12.18-12.19, Х.Пас Н 12.27-12-28, Харків пас.12.32.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.05
Пирогова 11.09 1 хв  11.10 4 хв 
Люботин-Західний 11.15 13 хв  11.28 10 хв 
Караванна 11.32 1 хв  11.33 27 хв 
Любівка 11.36 1 хв  11.37 31 хв 
Люботин 11.42 1 хв  11.43 37 хв 
Водяна 11.47 1 хв  11.48 42 хв 
Коротич 11.54 1 хв  11.55 49 хв 
Рай-Оленівка 11.58 1 хв  11.59 53 хв 
Пісочин 12.01 1 хв  12.02 56 хв 
Рижів 12.04 1 хв  12.05 59 хв 
Хвилинка 12.08 1 хв  12.09 1 г  3 хв 
Нова Баварія 12.12 1 хв  12.13 1 г  7 хв 
Новоселівка 12.20 1 хв  12.21 1 г  15 хв 
Харків-Пас. 12.26 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930