У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6910 відправляється зі станції Огульці о 11.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

25,26,27/01/2023: п.6910 Огульці - Харків-Пас. обмежити по ст.Люботин, на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.25
Пирогова 11.29 1 хв  11.30 4 хв 
Люботин-Західний 11.35 1 хв  11.36 10 хв 
Караванна 11.39 1 хв  11.40 14 хв 
Любівка 11.43 1 хв  11.44 18 хв 
Люботин 11.49 1 хв  11.50 24 хв 
Водяна 11.55 1 хв  11.56 30 хв 
Коротич 12.02 1 хв  12.03 37 хв 
Пісочин 12.07 1 хв  12.08 42 хв 
Рижів 12.11 1 хв  12.12 46 хв 
Хвилинка 12.15 1 хв  12.16 50 хв 
Нова Баварія 12.19 1 хв  12.20 54 хв 
Новоселівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  2 хв 
Харків-Пас. 12.33 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031