У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6910 відправляється зі станції Огульці о 11.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22,26.09.2022 поїзд № 6910 Огульці-Харків -Пас.: на дільниці Люботин-Харків-Пас.відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.14
Пирогова 11.18 1 хв  11.19 4 хв 
Люботин-Західний 11.24 1 хв  11.25 10 хв 
Караванна 11.28 1 хв  11.29 14 хв 
Любівка 11.32 1 хв  11.33 18 хв 
Люботин 11.38 1 хв  11.39 24 хв 
Водяна 11.44 1 хв  11.45 30 хв 
Коротич 11.51 1 хв  11.52 37 хв 
Пісочин 11.56 1 хв  11.57 42 хв 
Рижів 12.00 1 хв  12.01 46 хв 
Хвилинка 12.04 1 хв  12.05 50 хв 
Нова Баварія 12.08 1 хв  12.09 54 хв 
Новоселівка 12.16 1 хв  12.17 1 г  2 хв 
Харків-Пас. 12.22 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31