У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6910 відправляється зі станції Огульці о 11.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18/05/2022: п.6910 Огульці - Харків-Пас. відправлення Огульці 12-15 (замість 11-05), Люотин-Західний 12-25/12-26, прибуття Люботин 12-40, на дільниці Люботин - Харків-Пас. відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 11.05
Пирогова 11.09 1 хв  11.10 4 хв 
Люботин-Західний 11.15 1 хв  11.16 10 хв 
Караванна 11.19 1 хв  11.20 14 хв 
Любівка 11.23 1 хв  11.24 18 хв 
Люботин 11.29 1 хв  11.30 24 хв 
Водяна 11.35 1 хв  11.36 30 хв 
Коротич 11.42 1 хв  11.43 37 хв 
Пісочин 11.47 1 хв  11.48 42 хв 
Рижів 11.51 1 хв  11.52 46 хв 
Хвилинка 11.55 1 хв  11.56 50 хв 
Нова Баварія 11.59 1 хв  12.00 54 хв 
Новоселівка 12.07 1 хв  12.08 1 г  2 хв 
Харків-Пас. 12.13 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6910 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930