У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Огульці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6916 сполученням Огульці - Харків-Пас. відправляється зі станції Огульці о 17.59 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 17.59
Пирогова 18.03 1 хв  18.04 4 хв 
Люботин-Західний 18.09 1 хв  18.10 10 хв 
Караванна 18.13 1 хв  18.14 14 хв 
Любівка 18.17 1 хв  18.18 18 хв 
Люботин 18.23 2 хв  18.25 24 хв 
Водяна 18.30 1 хв  18.31 31 хв 
Коротич 18.37 1 хв  18.38 38 хв 
Рай-Оленівка 18.41 1 хв  18.42 42 хв 
Пісочин 18.45 1 хв  18.46 46 хв 
Рижів 18.49 1 хв  18.50 50 хв 
Хвилинка 18.53 1 хв  18.54 54 хв 
Нова Баварія 18.58 1 хв  18.59 59 хв 
Новоселівка 19.06 1 хв  19.07 1 г  7 хв 
Харків-Пас. 19.12 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6916 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031