У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7204 Кам'янське — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кам'янське - Синельникове номер 7204 відправляється зі станції Кам'янське-Пасажирське о 09.00 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7204 Кам'янське - Синельникове пролягає по таким станціям як Запоріжжя-Кам'янське, Сухачівка, Діївка, Горяїнове, Дніпро-Головний, Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, Іларіонове, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 7204 (Кам'янське-Пас – Синельникове-1) у добу 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30 квітня, 01, 02, 03, 06, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31 травня, 03, 04, 05, 06, 07, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21 червня 2024 року відправити зі станції Кам'янське-Пас о 08.45 (замість 09.00), далі пропустити наступним розкладом: Запоріжжя-Кам’янське 08.50-08.51 Сухачівка 09.01-09.02 Діївка 09.11-09.12 Горяїнове 09.18-09.19 Дніпро-Головний 09.25-09.50, далі діючим розкладом. Поїзд № 7204 (Кам’янське-Пас – Синельникове-1) у добу 08 травня 2024 року призначити у сполученні Кам’янське-Пас – Дніпро-Головний, на дільниці Дніпро-Головний – Синельникове-1 відмінити. Поїзд № 7204 (Кам’янське-Пас – Синельникове-1) у добу 09, 10 травня 2024 року призначити у сполученні Кам’янське-Пас – Дніпро-Головний, на дільниці Дніпро-Головний – Синельникове-1 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янське-Пасажирське 09.00
Запоріжжя-Кам'янське 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Сухачівка 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Діївка 09.26 1 хв  09.27 26 хв 
Горяїнове 09.33 1 хв  09.34 33 хв 
Дніпро-Головний 09.40 10 хв  09.50 40 хв 
Нижньодніпровськ 09.58 1 хв  09.59 58 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.05 1 хв  10.06 1 г  5 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.08 1 хв  10.09 1 г  8 хв 
Ігрень 10.15 1 хв  10.16 1 г  15 хв 
Іларіонове 10.26 1 хв  10.27 1 г  26 хв 
Синельникове-2 10.42 1 хв  10.43 1 г  42 хв 
Синельникове-1 10.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7204 Кам'янське-Пасажирське — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031