У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ігрень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень:

Актуальний розклад електричок по станції Ігрень містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ігрень з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Ксеніївка, 212 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ігрень відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Чаплине, Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.19 1 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.16 1 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6185 Синельникове Дніпро 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6277* Лозова Дніпро 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6111 Синельникове Дніпро 10.38 1 хв  10.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6548-6547 Дніпро Запоріжжя 10.45 1 хв  10.46 Курсує щоденно - переглянути
6141 Чаплине Дніпро 11.55 1 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
6147 Чаплине Дніпро 15.34 1 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ігрень