У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ігрень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень:

Актуальний розклад електричок по станції Ігрень містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ігрень з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Ксеніївка, 212 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ігрень відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Синельникове-1 - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Покровськ, Дніпро-Головний - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.26 1 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6533-6534* Запоріжжя Дніпро 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6110* Дніпро Чаплине 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6277* Лозова Дніпро 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6111* Синельникове Дніпро 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6548-6547 Дніпро Запоріжжя 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.23 1 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.36 1 хв  15.37 Курсує щоденно - переглянути
6280* Дніпро Лозова 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6122* Дніпро Чаплине 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6126* Дніпро Синельникове 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.10 1 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ігрень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ігрень