У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 102 Км містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 102 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Мерчик. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Скрягівка, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 102 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Смородине, Кириківка - Ворожба-Пас., Суми - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.32 1 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
6002* Суми Смородине 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 12.02 1 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 12.41 1 хв  12.42 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 15.31 1 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.42 1 хв  15.43 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 102 Км,Сумська обл.