У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 102 Км містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 102 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Суми, Смородине, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 09 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Скрягівка, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 102 Км відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Смородине, Смородине - Ворожба-Пас., Боромля - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 102 Км - Суми(всі вокзали) від 21.00 грн. (42.5 км)

  • 102 Км - Люботин від 35.50 грн. (118.9 км)

  • 102 Км - Смородине від 17.00 грн. (14.4 км)

  • 102 Км - Ворожба від 31.00 грн. (94.8 км)

  • 102 Км - Білопілля від 29.00 грн. (90.3 км)

  • 102 Км - Мерчик від 33.50 грн. (103.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6009 Смородине Ворожба 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Суми 08.38 1 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Ворожба Смородине 10.44 1 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 102 Км,Сумська обл.