У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 102 Км містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 102 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Охтирка, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Скрягівка, 98 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 102 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Смородине, Люботин - Суми, Ворожба-Пас. - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Охтирка 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 12.03 1 хв  12.04 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.34 1 хв  12.35 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 15.33 1 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.43 1 хв  15.44 Курсує щоденно - переглянути
6007 Охтирка Суми 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 102 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 102 Км,Сумська обл.