У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Амбари
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Амбари:

Актуальний розклад електричок по станції Амбари містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Амбари з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Віринський завод, Смородине, Ворожба-Пас., Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 36 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 24 Км, Лікарське, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Амбари відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Віринський завод - Смородине, Ворожба-Пас. - Смородине, Харків-Пас. - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Амбари відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Амбари - Суми(всі вокзали) від 19.00 грн. (25.8 км)

  • Амбари - Ворожба від 19.00 грн. (26.5 км)

  • Амбари - Смородине від 29.00 грн. (86.3 км)

  • Амбари - Білопілля від 19.00 грн. (22.0 км)

  • Амбари - Кириківка від 33.50 грн. (103.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Ворожба Лебединська 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6891 Суми Віринський завод 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 07.00 2 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 12.32 1 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 18.12 2 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6893 Суми Віринський завод 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 19.54 1 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 21.34 2 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Амбари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Амбари