У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км,Запорізька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 11 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 11 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 11 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти 13 Км, 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 11 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6536 Запоріжжя Лозова 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6537 Лозова Запоріжжя 16.10 1 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 11 Км,Запорізька обл.