У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6536 Запоріжжя — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Лозова номер 6536 відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 08.20 і прибуває на станцію Лозова о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6536 Запоріжжя - Лозова пролягає по таким станціям як Запоріжжя Ліве, 11 Км, Вільнянськ, 1063 Км, Івківка, 1017 Км, 1005 Км, Ароматна, Варварівка, Самійлівка, 940 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 08.20
6 Км 08.27 1 хв  08.28 7 хв 
4 Км 08.31 1 хв  08.32 11 хв 
Запоріжжя Ліве 08.39 1 хв  08.40 19 хв 
17 Км 08.45 1 хв  08.46 25 хв 
13 Км 08.50 1 хв  08.51 30 хв 
11 Км 08.54 1 хв  08.55 34 хв 
9 Км 08.59 1 хв  09.00 39 хв 
Любимівка 09.06 1 хв  09.07 46 хв 
Вільнянськ 09.13 1 хв  09.14 53 хв 
1074 Км 09.20 1 хв  09.21 1 г 
Новогупалівка 09.27 1 хв  09.28 1 г  7 хв 
1063 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  12 хв 
Славгород-Південний 09.42 1 хв  09.43 1 г  22 хв 
1045 Км 09.53 1 хв  09.54 1 г  33 хв 
Івківка 09.59 1 хв  10.00 1 г  39 хв 
Синельникове-1 10.11 2 хв  10.13 1 г  51 хв 
1025 Км 10.21 1 хв  10.22 2 г  1 хв 
1017 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  9 хв 
Зайцеве 10.34 1 хв  10.35 2 г  14 хв 
1009 Км 10.40 1 хв  10.41 2 г  20 хв 
1005 Км 10.44 1 хв  10.45 2 г  24 хв 
Павлоград-1 10.55 2 хв  10.57 2 г  35 хв 
988 Км 11.02 1 хв  11.03 2 г  42 хв 
Ароматна 11.07 1 хв  11.08 2 г  47 хв 
981 Км 11.11 1 хв  11.12 2 г  51 хв 
978 Км 11.15 1 хв  11.16 2 г  55 хв 
Варварівка 11.22 1 хв  11.23 3 г  2 хв 
969 Км 11.28 1 хв  11.29 3 г  8 хв 
Жемчужне 11.34 1 хв  11.35 3 г  14 хв 
Самійлівка 11.45 1 хв  11.46 3 г  25 хв 
948 Км 11.50 1 хв  11.51 3 г  30 хв 
943 км 11.56 1 хв  11.57 3 г  36 хв 
940 км 12.00 1 хв  12.01 3 г  40 хв 
939 Км 12.04 1 хв  12.05 3 г  44 хв 
936 Км 12.09 1 хв  12.10 3 г  49 хв 
Лозова 12.22 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6536 Запоріжжя-2 — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728