У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 11 Км Роз'їзд містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 11 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Славгород-Південний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 47 хв до пункту призначення Славгород-Південний. Найближчі станції та зупинні пункти 9 Км, 13 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 11 Км Роз'їзд відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Славгород-Південний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Славгород-Південний 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 11 Км Роз'їзд