У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км Роз'їзд - Вільнянськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 11 Км Роз'їзд - Вільнянськ:

Поточний розклад електричок 11 Км Роз'їзд - Вільнянськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 47 хв зі станції 11 Км Роз'їзд і прибуває на станцію Вільнянськ о 17 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582 сполученням Запоріжжя-2 - Славгород-Південний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями 11 Км Роз'їзд і Вільнянськ цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 11 Км Роз'їзд - Вільнянськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 11 Км Роз'їзд Вільнянськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 11 Км Роз'їзд - Вільнянськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6582 Запоріжжя Славгород-Південний 16.47
11 Км Роз'їзд
17.07
Вільнянськ
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 11 Км Роз'їзд -Вільнянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 11 Км Роз'їзд — Вільнянськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вільнянськ — 11 Км Роз'їзд