У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

156 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 156 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 156 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 156 Км з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 13 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Новомосковськ-Дніпровський, Орлівщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 156 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Верхівцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 156 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7010-7009* Верхівцеве Краматорськ 07.22 1 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 156 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 156 Км