У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

193 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 193 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 193 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 45 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Дніпро-Головний, Нижньодніпровськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 193 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Межова - Дніпро-Головний, Красноград - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 03.57 1 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 06.06 2 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.47 2 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.47 2 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 07.05 2 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6171 Красноград Дніпро 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6185 Синельникове Дніпро 08.05 2 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6277* Лозова Дніпро 09.45 2 хв  09.47 Курсує щоденно - переглянути
6141 Чаплине Дніпро 12.22 2 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6147 Чаплине Дніпро 15.59 2 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 19.06 2 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 20.23 2 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.43 2 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 193 Км