У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

193 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 193 Км містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 193 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 14 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Дніпро-Головний, Нижньодніпровськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 193 Км відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Дніпро-Головний, Красноград - Дніпро-Головний, Синельникове-1 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.04 1 хв  04.05 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 06.33 2 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.55 2 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.55 2 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 07.05 2 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6171 Красноград Дніпро 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6277 Лозова Дніпро 09.51 2 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6111 Синельникове Дніпро 11.16 2 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 12.10 2 хв  12.12 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 16.03 2 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 18.56 2 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 19.57 1 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Межова 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 20.35 2 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 22.12 2 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 193 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 193 Км