У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Синельникове — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Синельникове - Дніпро номер 6185 відправляється зі станції Синельникове-1 о 06.46 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6185 Синельникове - Дніпро пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. Поїзд № 6185 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року пропустити наступним розкладом: Синельникове-1 06.46 Синельникове-2 06.53-06.54 Пл.235км 06.57-06.58 Пл.230км 07.01-07.02 Пл. Хорошеве 07.05-07.06 Пл.225км 07.10-07.11 Пл.222км 07.14-07.15 Пл.219км 07.18-07.19 Іларіонове 07.25-07.26 Пл.212км 07.32-07.33 Ігрень 07.44-07.45 Пл. Ксенівка 07.50-07.51 НД-Вузол Парк Є 07.58-07.59 НД-Вузол Парк З 08.06 Пл.196км 08.13-08.14 Нижньодніпровськ 08.19-08.20 Пл.193км 08.23-08.25 Пост Амур 08.28 Дніпро-Головний 08.33. Поїзд № 6185 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року пропустити наступним розкладом: Синельникове-1 06.46 Синельникове-2 06.53-06.54 Пл.235км 06.57-06.58 Пл.230км 07.01-07.02 Пл. Хорошеве 07.05-07.06 Пл.225км 07.10-07.11 Пл.222км 07.14-07.15 Пл.219км 07.18-07.19 Іларіонове 07.25-07.26 Пл.212км 07.32-07.33 Ігрень 07.44-07.45 Пл. Ксенівка 07.50-07.51 НД-Вузол Парк Є 07.58-07.59 НД-Вузол Парк З 08.06 Пл.196км 08.13-08.14 Нижньодніпровськ 08.19-08.20 Пл.193км 08.23-08.25 Пост Амур 08.28 Дніпро-Головний 08.33. Поїзд № 6185 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний) у добу 21, 22, 23, 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року пропустити наступним розкладом: Синельникове-1 06.46 Синельникове-2 06.53-06.54 Пл.235км 06.57-06.58 Пл.230км 07.01-07.02 Пл. Хорошеве 07.05-07.06 Пл.225км 07.10-07.11 Пл.222км 07.14-07.15 Пл.219км 07.18-07.19 Іларіонове 07.25-07.26 Пл.212км 07.32-07.33 Ігрень 07.44-07.45 Пл. Ксенівка 07.50-07.51 НД-Вузол Парк Є 07.58-07.59 НД-Вузол Парк З 08.06 Пл.196км 08.13-08.14 Нижньодніпровськ 08.19-08.20 Пл.193км 08.23-08.25 Пост Амур 08.28 Дніпро-Головний 08.33. Поїзд № 6185 (Синельникове-1 –

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 06.46
Синельникове-2 06.53 1 хв  06.54 7 хв 
235 Км 06.56 1 хв  06.57 10 хв 
230 Км 07.00 1 хв  07.01 14 хв 
Хорошеве 07.04 1 хв  07.05 18 хв 
225 Км 07.09 1 хв  07.10 23 хв 
222 Км 07.13 1 хв  07.14 27 хв 
219 Км 07.17 1 хв  07.18 31 хв 
Іларіонове 07.23 1 хв  07.24 37 хв 
212 Км 07.28 1 хв  07.29 42 хв 
Ігрень 07.37 1 хв  07.38 51 хв 
Ксеніївка 07.40 2 хв  07.42 54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.47 2 хв  07.49 1 г  1 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.51 1 хв  07.52 1 г  5 хв 
196 Км 07.56 1 хв  07.57 1 г  10 хв 
Нижньодніпровськ 08.00 1 хв  08.01 1 г  14 хв 
193 Км 08.04 2 хв  08.06 1 г  18 хв 
Дніпро-Головний 08.15 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31