У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Синельникове — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Синельникове - Дніпро номер 6185 відправляється зі станції Синельникове-1 о 06.50 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6185 Синельникове - Дніпро пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 06.50
Синельникове-2 06.57 1 хв  06.58 7 хв 
235 Км 07.00 1 хв  07.01 10 хв 
230 Км 07.04 1 хв  07.05 14 хв 
Хорошеве 07.08 1 хв  07.09 18 хв 
225 Км 07.12 1 хв  07.13 22 хв 
222 Км 07.16 1 хв  07.17 26 хв 
219 Км 07.20 1 хв  07.21 30 хв 
Іларіонове 07.25 1 хв  07.26 35 хв 
212 Км 07.30 1 хв  07.31 40 хв 
Ігрень 07.40 1 хв  07.41 50 хв 
Ксеніївка 07.43 2 хв  07.45 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.49 2 хв  07.51 59 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.53 1 хв  07.54 1 г  3 хв 
196 Км 07.57 1 хв  07.58 1 г  7 хв 
Нижньодніпровськ 08.01 1 хв  08.02 1 г  11 хв 
193 Км 08.05 2 хв  08.07 1 г  15 хв 
Дніпро-Головний 08.15 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728