У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

212 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 212 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 212 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 212 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Ігрень, Іларіонове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 212 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Покровськ, Лозова - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 212 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.33 1 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.18 1 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.19 1 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6277* Лозова Дніпро 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6110* Дніпро Чаплине 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6280* Дніпро Лозова 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6122* Дніпро Чаплине 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6126* Дніпро Синельникове 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 20.01 1 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 21.06 1 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 21.06 1 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.38 2 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 212 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 212 Км