У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

222 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 222 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 222 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 222 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти 219 Км, 225 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 222 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Лозова, Межова - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 222 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6107* Синельникове Дніпро 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 05.55 1 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109* Чаплине Дніпро 05.55 1 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105* Синельникове Дніпро 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6108* Дніпро Синельникове 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6277* Лозова Дніпро 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 09.35 1 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.52 1 хв  14.53 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 17.07 1 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6127* Чаплине Дніпро 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 19.36 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6133* Синельникове Дніпро 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6130* Дніпро Межова 21.20 1 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130* Дніпро Чаплине 21.20 1 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 222 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 222 Км,Дніпропетровська обл.