У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

225 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 225 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 225 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 225 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти 222 Км, Хорошеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 225 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Лозова, Дніпро-Головний - Чаплине, Синельникове-1 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 225 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.51 1 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.40 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 06.01 1 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 06.01 1 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6277 Лозова Дніпро 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6111 Синельникове Дніпро 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.08 1 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 21.23 1 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Межова 21.23 1 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 225 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 225 Км