У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

230 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 230 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 230 Км містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 230 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Хорошеве, 235 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 230 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Лозова, Дніпро-Головний - Покровськ, Синельникове-1 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 230 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.59 2 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 05.53 1 хв  05.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 05.53 1 хв  05.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.50 2 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6110* Дніпро Чаплине 09.46 2 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.46 2 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.07 1 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 15.02 2 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6280* Дніпро Лозова 17.19 2 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6122* Дніпро Чаплине 17.30 2 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6126* Дніпро Синельникове 18.24 2 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.44 2 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 21.31 2 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 21.31 2 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 230 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 230 Км,Дніпропетровська обл.