У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

235 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 235 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 235 Км містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 235 Км з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти 230 Км, Синельникове-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 235 Км відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Межова - Дніпро-Головний, Синельникове-1 - Дніпро-Головний, Чаплине - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 235 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 05.04 1 хв  05.05 Курсує щоденно - переглянути
6107* Синельникове Дніпро 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6109* Чаплине Дніпро 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 05.39 1 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105* Синельникове Дніпро 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6108* Дніпро Синельникове 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 15.09 1 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6127* Чаплине Дніпро 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Синельникове 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6133* Синельникове Дніпро 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6130* Дніпро Межова 21.36 1 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130* Дніпро Чаплине 21.36 1 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 235 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 235 Км,Дніпропетровська обл.