З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

256 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 256 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 256 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 256 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 52 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти 253 Км, 289 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 256 Км відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 256 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Полтава Кременчук 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 256 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 256 Км

Від станції 256 Км можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 256 Км