У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6531 Полтава — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Полтава - Кременчук номер 6531 відправляється зі станції Полтава-Південна о 03.52 і прибуває на станцію Кременчук о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6531 Полтава - Кременчук пролягає по таким станціям як Головач, 160 Км, Собківка, 197 Км, Зеленівка, Галещина, Омельник, 252 Км, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 03.52
Терешки 04.01 1 хв  04.02 9 хв 
Зінці 04.05 1 хв  04.06 13 хв 
Головач 04.13 1 хв  04.14 21 хв 
Головачанська 04.18 1 хв  04.19 26 хв 
Писарівська 04.23 1 хв  04.24 31 хв 
160 Км 04.27 1 хв  04.28 35 хв 
Ткаченкове 04.31 1 хв  04.32 39 хв 
Мала Перещепинська 04.37 1 хв  04.38 45 хв 
Собківка 04.45 1 хв  04.46 53 хв 
Нові Санжари 04.52 1 хв  04.53 1 г 
Ліщинівка 05.03 1 хв  05.04 1 г  11 хв 
197 Км 05.12 1 хв  05.13 1 г  20 хв 
Кобеляки 05.20 1 хв  05.21 1 г  28 хв 
Куликівка 05.30 1 хв  05.31 1 г  38 хв 
Зеленівка 05.37 1 хв  05.38 1 г  45 хв 
Ганнівка 05.42 1 хв  05.43 1 г  50 хв 
Козельщина 05.50 1 хв  05.51 1 г  58 хв 
Галещина 06.00 1 хв  06.01 2 г  8 хв 
Білани 06.08 1 хв  06.09 2 г  16 хв 
Потоки 06.18 1 хв  06.19 2 г  26 хв 
Омельник 06.29 2 хв  06.31 2 г  37 хв 
248 Км 06.36 1 хв  06.37 2 г  44 хв 
Калачівський 06.39 1 хв  06.40 2 г  47 хв 
252 Км 06.44 1 хв  06.45 2 г  52 хв 
253 Км 06.48 1 хв  06.49 2 г  56 хв 
256 Км 06.52 1 хв  06.53 3 г 
289 Км 06.56 1 хв  06.57 3 г  4 хв 
Череднички 07.01 1 хв  07.02 3 г  9 хв 
Кременчук 07.07 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6531 Полтава-Південна — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728