У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

364 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 364 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 364 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 364 Км з такими станціями і населеними пунктами як Чаплине, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 04 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти Фурсове, Межова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 364 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Покровськ - Чаплине, Чаплине - Покровськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 364 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6145 Гродівка Чаплине 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6112 Чаплине Покровськ 13.00 1 хв  13.01 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 15.03 1 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 364 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 364 Км