У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

40 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 40 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 40 Км з такими станціями і населеними пунктами як Краснопілля, Смородине, Кириківка, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 28 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Головашівка, 52 Км, Торопилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 40 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Краснопілля, Ворожба-Пас. - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6066 Ворожба Краснопілля 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6010* Ворожба Кириківка 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Ворожба 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 40 Км,Сумська обл.