У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

59 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 59 Км містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 59 Км з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Пушкарне, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 58 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Суми-Товарна, Суми. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 59 Км відправляються або прибувають днем - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Суми, Суми - Кириківка, Краснопілля - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6881* Смородине Ворожба 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6892* Віринський завод Смородине 07.00 2 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6003* Кириківка Ворожба 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6066* Суми Пушкарне 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066* Суми Краснопілля 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002* Суми Смородине 08.15 2 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 10.47 1 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.41 1 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
6066* Краснопілля Суми 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066* Пушкарне Суми 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6889* Лебединська Суми 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6007* Смородине Суми 18.59 2 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.21 1 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути
6516* Ворожба Смородине 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 59 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 59 Км,Сумська обл.