У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

67 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 67 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 67 Км містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 67 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Суми, Мерчик, Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 34 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 70 Км, Баси, Сироватка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 67 Км відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Люботин - Суми, Суми - Кириківка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 67 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6002* Суми Смородине 08.40 2 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 11.07 1 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 13.24 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 18.56 2 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 67 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 67 Км,Сумська обл.