У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

70 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 70 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 70 Км містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 70 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Суми, Мерчик, Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 57 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Сироватка, 67 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 70 Км відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Суми, Суми - Кириківка, Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 70 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881* Смородине Ворожба 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6892* Віринський завод Смородине 07.25 2 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6003* Кириківка Ворожба 07.34 1 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
6002* Суми Смородине 08.47 2 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.18 1 хв  13.19 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 14.35 1 хв  14.36 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6889* Лебединська Суми 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6007* Смородине Суми 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути
6516* Ворожба Смородине 20.56 1 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 70 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 70 Км