У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

98 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 98 Км містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 98 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Мерчик. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 43 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 102 Км, Боромля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 98 Км відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Смородине, Люботин - Суми, Смородине - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.49 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.47 2 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.06 1 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.58 1 хв  11.59 Курсує щоденно - переглянути
6035-6036 Лебединська Смородине 12.34 1 хв  12.35 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 98 Км,Сумська обл.