У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

98 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 98 Км містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 98 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Смородине, Суми, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 03 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 102 Км, Боромля, Скрягівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 98 Км відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Боромля - Люботин, Віринський завод - Смородине, Смородине - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 98 Км - Суми(всі вокзали) від 20.00 грн. (38.4 км)

  • 98 Км - Смородине від 17.00 грн. (16.0 км)

  • 98 Км - Ворожба від 29.00 грн. (90.7 км)

  • 98 Км - Люботин від 39.50 грн. (123.0 км)

  • 98 Км - Білопілля від 29.00 грн. (86.2 км)

  • 98 Км - Кириківка від 20.00 грн. (38.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6009 Смородине Ворожба 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Суми 08.43 6 хв  08.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Ворожба Смородине 10.36 2 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 15.44 1 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 18.58 1 хв  18.59 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 22.02 1 хв  22.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 98 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 98 Км,Сумська обл.