У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Амвросіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Амвросіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Амвросіївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Амвросіївка з такими станціями і населеними пунктами як Успенська, Кринична. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 08 хв до пункту призначення Кринична. Найближчі станції та зупинні пункти Кутейникове, Квашине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Амвросіївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Успенська - Кринична. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Амвросіївка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
619 Кринична Успенська 10.53 2 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
620 Успенська Кринична 14.06 2 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Амвросіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Амвросіївка