У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Успенська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Успенська:

Актуальний розклад електричок по станції Успенська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Успенська з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 30 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Квашине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Успенська відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Успенська - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Успенська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932/6931 Ясинувата Успенська 11.30 Курсує щоденно - переглянути
6931/6932 Успенська Ясинувата 13.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Успенська