У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балин:

Актуальний розклад електричок по станції Балин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балин з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Ларга, Гречани. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 59 хв до пункту призначення Ларга. Найближчі станції та зупинні пункти Сахкамінь, Нестерівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балин відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ларга - Гречани, Хмельницький - Ларга. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балин відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Балин - Хмельницький від 32.99 грн. (85.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6382 Ларга Хмельницький 07.52 6 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6383* Хмельницький Ларга 10.52 1 хв  10.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6384* Ларга Гречани 14.59 1 хв  15.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 15.58 1 хв  15.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балин