У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балин:

Актуальний розклад електричок по станції Балин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балин з такими станціями і населеними пунктами як Кам'янець-Подільський, Хмельницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 10 хв до пункту призначення Хмельницький. Найближчі станції та зупинні пункти Нестерівці, Сахкамінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кам'янець-Подільський - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6381* Хмельницький Кам'янець-Подільський 11.06 4 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
6382* Кам'янець-Подільський Хмельницький 14.09 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балин