У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6384 Ларга — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ларга - Гречани номер 6384 відправляється зі станції Ларга о 13.10 і прибуває на станцію Гречани о 16.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6384 Ларга - Гречани пролягає по таким станціям як Магістраль, Мукша, Кам'янець-Подільський, Гуменці, Сахкамінь, Нестерівці, Лошківці, Ярмолинці, Кадіївка, Буйволовецький, Розсоша, Малиничі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ларга – Гречани складає 75.00 гривень. Відстань між станціями – 140.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з колійними роботами на одноколійному перегоні Дунаївці – Балин в добу 08, 09, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30 квітня 2024р., 01, 02, 03, 06, 07, 08 та 09, 10, 13, 14, 15 травня 2024р. відміняються приміські дизель – поїзди: за №6384 сполученням Ларга – Гречани, №6386 Ларга – Кам’янець – Подільський. Пропустити зміненим маршрутом поїзди: № 6383 Хмельницький – Гречани (замість Хмельницький – Ларга) о 08.12, прибуття на ст. Гречани о 08.30; № 6385 Хмельницький – Кам’янець – Подільський (замість Хмельницький – Ларга) Хмельницький о 16.27, Кам.Переїзд 16.32- 16.34, Речовий Ринок 16.37-16.39, Гречани 16.45-17.17, Шаровечка 17.25-17.26, Малиничі 17.36- 17.37, Вовківці 17.42-17.43, Розсоша 17.47-17.48, Скібневе 17.54-17.55, Буйволовці 18.02-18.03, Волудринці 18.09-18.10, Кадіївка 18.14-18.15, Шевченко 18.20-18.21, Ярмолинці 18.26-18.27, Савинці 18.38-18.39, Лошківці 18.45-18.46, Дунаївці 18.50- 18.51, Нестерівці 19.02-19.03, Балин 19.24-19.25, Сахкамінь 19.35- 19.36, Нігин 19.40-19.41, Гуменці 19.49-19.50, Цементник 19.56-19.57, Кам’янець – Подільський прибуття о 20.05. Змінюється розклад приміському поїзду № 6382 сполученням Ларга – Хмельницький до станції Балин діючим розкладом 07.52-08.00, далі зміненим Нестерівці 08.14/08.15, Дунаївці 08.33- 08.34, Лошківці 08.37-08.38, Савинці 08.44-08.45, Ярмолинці 08.56- 08.57, Шевченко 09.02-09.03, Кадіївка 09.07-09.08, Волудринці 09.12- 09.13, Буйволовці 09.20-09.21, Скібневе 09.28-09.29, Розсоша 09.34- 09.35, Вовківці 09.38-09.39, Малиничі 09.43- 09.44, Гречани 09.58-10.20, далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ларга 13.10
Ленківці 13.28 1 хв  13.29 18 хв 
Магістраль 13.36 1 хв  13.37 26 хв 
Велика Слобідка 13.40 1 хв  13.41 30 хв 
Мукша 13.50 1 хв  13.51 40 хв 
232 Км 14.01 1 хв  14.02 51 хв 
Кам'янець-Подільський 14.10 5 хв  14.15 1 г 
Цементник 14.25 1 хв  14.26 1 г  15 хв 
Гуменці 14.33 1 хв  14.34 1 г  23 хв 
Нігин 14.42 1 хв  14.43 1 г  32 хв 
Сахкамінь 14.47 1 хв  14.48 1 г  37 хв 
Балин 14.59 1 хв  15.00 1 г  49 хв 
Нестерівці 15.16 1 хв  15.17 2 г  6 хв 
Дунаївці 15.28 1 хв  15.29 2 г  18 хв 
Лошківці 15.32 1 хв  15.33 2 г  22 хв 
Савинці 15.39 1 хв  15.40 2 г  29 хв 
Ярмолинці 15.51 1 хв  15.52 2 г  41 хв 
Шевченка 15.57 1 хв  15.58 2 г  47 хв 
Кадіївка 16.02 1 хв  16.03 2 г  52 хв 
Волудринці 16.07 1 хв  16.08 2 г  57 хв 
Буйволовецький 16.15 1 хв  16.16 3 г  5 хв 
Скібневе 16.23 1 хв  16.24 3 г  13 хв 
Розсоша 16.29 1 хв  16.30 3 г  19 хв 
Вовківці 16.33 1 хв  16.34 3 г  23 хв 
Малиничі 16.38 1 хв  16.39 3 г  28 хв 
Шаровечка 16.47 1 хв  16.48 3 г  37 хв 
Гречани 16.54 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6384 Ларга — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930