У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Барабой
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барабой:

Актуальний розклад електричок по станції Барабой містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Барабой з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти 41 Км, Зоря. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Барабой відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барабой відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 09.57 2 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 18.29 2 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Барабой можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Барабой