У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кароліно-Бугаз
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кароліно-Бугаз:

Актуальний розклад електричок по станції Кароліно-Бугаз містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кароліно-Бугаз з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 48 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Нагірна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кароліно-Бугаз відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кароліно-Бугаз відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Кароліно-Бугаз - Одеса від 28.00 грн. (55.0 км)

  • Кароліно-Бугаз - Аккаржа від 15.90 грн. (23.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.02 Курсує щоденно - переглянути
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 10.30 Курсує щоденно - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 17.48 Курсує щоденно - переглянути
6310-6309 Одеса Кароліно-Бугаз 19.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кароліно-Бугаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кароліно-Бугаз

Від станції Кароліно-Бугаз можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кароліно-Бугаз