З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баронська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Баронська:

Розклад поїздів по станції Баронська включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Ясинувата-Пас., Луганськ, в сумі зі станції Баронська можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ясинувата-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 16 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Баронська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Баронська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
604/603 Луганськ Ясинувата 10.01 2 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
603/604 Ясинувата Луганськ 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Баронська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баронська