У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баронська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баронська:

Актуальний розклад електричок по станції Баронська містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баронська з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Дебальцеве, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти 11 Км, 16 Км, 14 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баронська відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Родакове, Луганськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баронська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 05.22 1 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баронська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баронська