У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндрашівська Нова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська Нова:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндрашівська Нова містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндрашівська Нова з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 00 хв до пункту призначення Лантратівка. Найближчі станції та зупинні пункти Городній. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндрашівська Нова відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лантратівка - Кіндрашівська Нова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська Нова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6481 Лантратівка Кіндрашівська Нова 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндрашівська Нова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндрашівська Нова