У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баси:

Актуальний розклад електричок по станції Баси містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Баси з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Краснопілля, Пушкарне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 53 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Бездрик, Олдиш, 67 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Баси відправляються або прибувають днем - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Суми - Пушкарне, Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Баси відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.30 2 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.22 1 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Суми Пушкарне 08.22 1 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Охтирка 08.34 2 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.34 1 хв  13.35 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 14.37 1 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 15.23 1 хв  15.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 15.23 1 хв  15.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.31 2 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6007 Охтирка Суми 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.18 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.08 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 21.51 2 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Баси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Баси