У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богуславець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богуславець:

Актуальний розклад електричок по станції Богуславець містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Богуславець з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 19 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Золотоноша-1, Пальміра. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Богуславець відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богуславець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 14.49 1 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Богуславець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Богуславець