У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6094 Черкаси — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Гребінка номер 6094 відправляється зі станції Черкаси о 17.16 і прибуває на станцію Гребінка о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6094 Черкаси - Гребінка пролягає по таким станціям як Соснівка, Чапаївка, Філівка, Богуславець, Привітне, Мехедівка, Драбівський радгосп, Писарщина, Оржиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Черкаси – Гребінка складає 35.90 гривень. Відстань між станціями – 91.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.16
ЗТА 17.23 2 хв  17.25 7 хв 
Соснівка 17.30 1 хв  17.31 14 хв 
Панське 17.38 1 хв  17.39 22 хв 
Чапаївка 17.48 1 хв  17.49 32 хв 
Залісся 17.51 1 хв  17.52 35 хв 
Філівка 17.56 1 хв  17.57 40 хв 
Золотоноша-1 18.03 2 хв  18.05 47 хв 
Богуславець 18.17 1 хв  18.18 1 г  1 хв 
Пальміра 18.26 2 хв  18.28 1 г  10 хв 
Привітне 18.34 1 хв  18.35 1 г  18 хв 
Верхньозгар 18.41 1 хв  18.42 1 г  25 хв 
Мехедівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  32 хв 
Бойківщина 18.56 1 хв  18.57 1 г  40 хв 
Драбівський радгосп 19.00 1 хв  19.01 1 г  44 хв 
Драбове-Барятинське 19.06 2 хв  19.08 1 г  50 хв 
Писарщина 19.19 1 хв  19.20 2 г  3 хв 
810 Км 19.26 1 хв  19.27 2 г  10 хв 
Оржиця 19.34 1 хв  19.35 2 г  18 хв 
Гребінка 19.42 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6094 Черкаси — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930