У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богуславський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богуславський:

Актуальний розклад електричок по станції Богуславський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Богуславський з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Авдіївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 37 хв до пункту призначення Авдіївка. Найближчі станції та зупинні пункти 90 Км, Павлоград-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Богуславський відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Авдіївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богуславський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331-6332 Покровськ Лозова 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6333-6334 Лозова Авдіївка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Богуславський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Богуславський