У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6831-6832 Лозова — Покровськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Покровськ номер 6831-6832 відправляється зі станції Лозова о 13.35 і прибуває на станцію Покровськ о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6831-6832 Лозова - Покровськ пролягає по таким станціям як 939 Км, 948 Км, Жемчужне, 981 Км, 988 Км, Павлоград-2, 90 Км, 73 Км, Слов'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6831/6832 (Лозова – Покровськ) у добу 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30 квітня, 01, 02, 03, 06, 07, 08 травня 2024 року пропустити до Поста Дачний 13.52-13.53 діючим розкладом, далі наступним: Пл.Нестеліївка 13.55-13.56 Пл.Кленове 13.59-14.00 Пл.Новоуплатне 14.04-14.06 Самійлівка 14.12-14.13 Пл.Жемчужна 14.23-14.24 Пл.Юрьївка 14.30-14.31 Варварівка 14.37-14.38 Пл.Вербуватівка 14.44-14.45 Пл.Морозівське 14.48-14.49 Ароматна 14.53-14.54 Пл.Вербківський 14.58-14.59 Павлоград-1 15.05-15.22 Пл.109км 15.29 Павлоград-2 15.36-15.45, далі діючим розкладом. Поїзд № 6831/6832 (Лозова – Покровськ) у добу 09, 10, 11 травня 2024 року пропустити до Поста Дачний 13.52-13.53 діючим розкладом, далі наступним: Пл.Нестеліївка 13.55-13.56 Пл.Кленове 13.59-14.00 Пл.Новоуплатне 14.04-14.06 Самійлівка 14.12-14.13 Пл.Жемчужна 14.23-14.24 Пл.Юрьївка 14.30-14.31 Варварівка 14.36- 14.37 Пл.Вербуватівка 14.42-14.43 Пл.Морозівське 14.47-14.48 Ароматна 14.53-14.54 Пл.Вербківський 15.00-15.01 Павлоград-1 15.07- 15.23 Павлоград-2 15.37-15.45, далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 13.35
936 Км 13.47 1 хв  13.48 12 хв 
939 Км 13.52 1 хв  13.53 17 хв 
943 км 13.59 1 хв  14.00 24 хв 
948 Км 14.04 2 хв  14.06 29 хв 
Самійлівка 14.10 1 хв  14.11 35 хв 
Жемчужне 14.20 1 хв  14.21 45 хв 
Варварівка 14.31 1 хв  14.32 56 хв 
981 Км 14.40 1 хв  14.41 1 г  5 хв 
Ароматна 14.45 1 хв  14.46 1 г  10 хв 
988 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  15 хв 
Павлоград-1 14.57 20 хв  15.17 1 г  22 хв 
Павлоград-2 15.31 14 хв  15.45 1 г  56 хв 
Богуславський 15.55 1 хв  15.56 2 г  20 хв 
90 Км 16.05 1 хв  16.06 2 г  30 хв 
80 Км 16.18 1 хв  16.19 2 г  43 хв 
73 Км 16.26 1 хв  16.27 2 г  51 хв 
Петропавлівка 16.48 1 хв  16.49 3 г  13 хв 
Слов'янка 17.06 1 хв  17.07 3 г  31 хв 
Покровськ 17.54 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6831-6832 Лозова — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031