У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чепелине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чепелине:

Актуальний розклад електричок по станції Чепелине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чепелине з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Рогозянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 37 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Феськи, Яротівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чепелине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рогозянка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Рогозянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чепелине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 19.36 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чепелине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чепелине