У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогозянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рогозянка:

Актуальний розклад електричок по станції Рогозянка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рогозянка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 25 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Феськи. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рогозянка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рогозянка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Рогозянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рогозянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 06.10 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 10.25 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 19.05 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 19.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рогозянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рогозянка