З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чоповичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чоповичі:

Актуальний розклад електричок по станції Чоповичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чоповичі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 29 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Мелені, Йосипівка, 130 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чоповичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Коростень, Коростень - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чоповичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6608 Коростень Київ 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 21.28 1 хв  21.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чоповичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чоповичі