У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6610 Коростень — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Борщагівка номер 6610 відправляється зі станції Коростень о 08.38 і прибуває на станцію Борщагівка о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6610 Коростень - Борщагівка пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Загальці, Макійчукове, Кичеєве, Буча, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коростень – Борщагівка складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 145.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв'язку із проведенням колійних робіт, з 01 по 19 липня 2024 року змінюється розклад руху приміського поїзда № 6610 Коростень - Борщагівка: Коростень відправлення 08.57 Древлянка 09.02-09.03 Шатрище 09.07-09.08 Новаки 09.12-09.13 Стремигород 09.16-09.17 З.п. 140 км 09.20-09.21 Мелені 09.24-09.25 Чоповичі 09.31-09.32 З.п. 130 км 09.35-09.36 Йосипівка 09.39-09.40 Тишів 09.44-09.45 Головки 09.50-09.51 Пиріжківський 09.57-09.58 Малин 10.03-10.05 Щебзавод 10.10-10.11 Пенизевичі 10.15-10.16 Ірша 10.22-10.23 Макалевичі 10.31-10.32 Тетерів 10.35-10.36 Пісківка 10.40-10.40,5 Спартак 10.48-10.49 Загальці 10.53-10.54 Хутір Гай 10.58-10.58,5 Бородянка 11.02-11.03 Макійчукове 11.08,5-11.09 Клавдієво 11.13- 11.14 Немішаєве 11.20-11.21 Кічеєве 11.24,5-11.25 Ворзель 11.28- 11.29 Склозавод 11.32,5-11.33,5 Буча 11.36-11.37 Лісова Буча 11.39- 11.40 Ірпінь 11.44-11.45 Біличі 11.51-11.52 Новобіличі 11.55,5-11.56 Святошин 12.01-12.17 з.п.Борщагівка прибуття 12.23. В зв`язку з виконання робіт з капітального ремонту на перегоні Спартак – Тетерів встановлюється розклад руху приміського поїзда в добу 20 та 21 липня 2024: № 6610 Коростень – Борщагівка Коростень 08.44 Древлянка 08.49-08.50 Шатрище 08.54-08.55 Новаки 08.59-09.00 Стремигород 09.03-09.04 З.п. 140 км 09.07-09.08 Мелені 09.11-09.12 Чоповичі 09.18- 09.20 З.п. 130 км 09.23-09.24 Йосипівка 09.27-09.28 Тишів 09.32-09.33 Головки 09.38- 09.39 Пиріжківський 09.45-09.46 Малин 09.51-09.54 Щебзавод 09.59-10.00 Пенизевичі 10.04-10.06 Ірша 10.12-10.19 Макалевичі 10.27-10.28 Тетерів 10.32-10.36 Пісківка 10.40- 10.40,5 Спартак 10.48-10.49 Загальці 10.53-10.54 Хутір Гай 10.58-10.58,5 Бородянка 11.02-11.03 Макійчукове 11.08,5-11.09 Клавдієво 11.13-11.14 Немішаєве 11.20-11.21 Кічеєве 11.24,5-11.25 Ворзель 11.28-11.29 Склозавод 11.32,5-11.33,5 Буча 11.36-11.37 Лісова Буча 11.39-11.40 Ірпінь 11.44-11.55 Біличі 12.01-12.02 Новобіличі 12.05,5-12.06 Святошин 12.11-12.14 З.п.Борщагівка 12.20

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.38
Древлянка 08.43 1 хв  08.44 5 хв 
Шатрище 08.48 1 хв  08.49 10 хв 
Новаки 08.53 1 хв  08.54 15 хв 
Стремигород 08.57 1 хв  08.58 19 хв 
140 Км 09.01 1 хв  09.02 23 хв 
Мелені 09.05 1 хв  09.06 27 хв 
Чоповичі 09.12 1 хв  09.13 34 хв 
130 Км 09.16 1 хв  09.17 38 хв 
Йосипівка 09.20 1 хв  09.21 42 хв 
Тишів 09.25 1 хв  09.26 47 хв 
Головки 09.31 1 хв  09.32 53 хв 
Пиріжківський 09.38 1 хв  09.39 1 г 
Малин 09.44 2 хв  09.46 1 г  6 хв 
Щебзавод 09.51 1 хв  09.52 1 г  13 хв 
Пенизевичі 09.56 1 хв  09.57 1 г  18 хв 
Ірша 10.03 1 хв  10.04 1 г  25 хв 
Макалевичі 10.12 1 хв  10.13 1 г  34 хв 
Тетерів 10.17 1 хв  10.18 1 г  39 хв 
Піски 10.21 1 хв  10.22 1 г  43 хв 
Спартак 10.30 1 хв  10.31 1 г  52 хв 
Загальці 10.35 1 хв  10.36 1 г  57 хв 
Хутір Гай 10.39 1 хв  10.40 2 г  1 хв 
Бородянка 10.44 1 хв  10.45 2 г  6 хв 
Макійчукове 10.50 1 хв  10.51 2 г  12 хв 
Клавдієве 10.55 1 хв  10.56 2 г  17 хв 
Немішаєве 11.02 1 хв  11.03 2 г  24 хв 
Кичеєве 11.06 1 хв  11.07 2 г  28 хв 
Ворзель 11.10 1 хв  11.11 2 г  32 хв 
Склозаводська 11.14 1 хв  11.15 2 г  36 хв 
Буча 11.18 1 хв  11.19 2 г  40 хв 
Лісова Буча 11.21 1 хв  11.22 2 г  43 хв 
Ірпінь 11.26 1 хв  11.27 2 г  48 хв 
Біличі 11.33 1 хв  11.34 2 г  55 хв 
Новобіличі 11.37 1 хв  11.38 2 г  59 хв 
Святошин 11.43 3 хв  11.46 3 г  5 хв 
Борщагівка 11.52 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6610 Коростень — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031